Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Konuşma Pratiği Yapmanın Yolları

Konuşma Pratiği Yapmanın Yolları

Merhaba arkadaşlar, İngilizce öğrenmeye çalışan veya bilip de unutmamak için çaba harcayanların ne yapabileceklerine dair bir iki fikrimi paylaşmak isterim. Öncelikle internet sağolsun herşey artık online mevcut, dünyanın birçok değişik yerinden değişik aksanlarla ingilizce konuşan insanlarla muhabbet edebileceğiniz ücretli veya ücretsiz birçok websitesi ve akıllı telefon uygulaması bulunuyor ama hayat online değil elbet, eğer bulunduğunuz şehirde yüz yüze yabancılarla pratik yapmak gibi bir arzunuz var ise bunun için de internette çözümler var mesela bunlardan biri hatta yabancı dil yüz yüze konuşma pratiği konusunda birşeyler yapmaya çalışan nadir sitelerden biri. Online veya offline, veya her ikisi birlikte mutlaka konuşma ve anlama pratiğini teorik çalışmalarınızın yanında eksik etmemelisiniz. çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

2. Dilkolik Yabancı Dil Portalını Facebook'tan takip edin

Online web siteleri gerçekten çok işe yarıyor. Bir de arkadaşlarınızla günlük sohbetinizi ingilizce konuşarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Her fırsatta ingilizceyi günlük hayatınıza dahil ettiğinizde inanılmaz bir pratik oluyor.​

Selam Arkadaşlar,

Youtube'dan falan da yardım alınabilir.

Arkadaşlar, yapay zeka kullanarak (neural networks) üretimiş olduğum, özellikle konuşma yeteneğini artırıcı, dil eğitim videolarını youtube kanalımda paylaşmaya başladım. Gerçekten faydasını göreceksiniz.
    İngilizce ağrılıklı Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca. Rusça ve Çinceye de başlayacağım.
    Teknik olarak bir bebeğin öğrenme usulüne benzer bir şekilde öğretim amaçlı. Ayrıca telaffuzunuzu düzeltecek ve dilinizdeki tutukluğu açacak.
    Şu an (12 Mart 2019) 60 civarı video var. Bu sayıyı binli rakamlara çıkaracağım.
    Lütfen üye olun ve videoları like etmeyi unutmayın.
    Kanalım : CALIS Language Improvement School
    https://www.youtube.com/channel/UCSW...W3A0RsKvG-TiPg

Alıntı CALIS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, yapay zeka kullanarak (neural networks) üretimiş olduğum, özellikle konuşma yeteneğini artırıcı, dil eğitim videolarını youtube kanalımda paylaşmaya başladım. Gerçekten faydasını göreceksiniz.
    İngilizce ağrılıklı Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca. Rusça ve Çinceye de başlayacağım.
    Teknik olarak bir bebeğin öğrenme usulüne benzer bir şekilde öğretim amaçlı. Ayrıca telaffuzunuzu düzeltecek ve dilinizdeki tutukluğu açacak.
    Şu an (12 Mart 2019) 60 civarı video var. Bu sayıyı binli rakamlara çıkaracağım.
    Lütfen üye olun ve videoları like etmeyi unutmayın.
    Kanalım : CALIS Language Improvement School
    https://www.youtube.com/channel/UCSW...W3A0RsKvG-TiPg
    öncelikle emeğinize sağlık. 3 gündür ing,ilizce başlangıç seviyeye çalışmayım. ciddi anlamda motive edici. yalnız bu videoların pdf dokumları olursa harika olur. çünkü hatırlayamadığım cümlelere sürekli bulmada sorun yaşamaktayım. ingilizce ve ispanyolca hedefim. yardımcı olursa sevinirim.
    teşekkürler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu görüntüleyen 1 üye bulunmaktadır. (0 Kayıtlı Üye 1 Misafir)