Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: malatya almanca kursu tavsiye

malatya almanca kursu tavsiye

Malatya'da Almanca öğrenmek için hangi kursa gitmeli? Hangi kurslarda Almanca var ve en iyi kurs hangisi?

2. Dilkolik Yabancı Dil Portalını Facebook'tan takip edin

Bana göre Malatya'da iyi bir Almanca kursu yok, aslına bakarsanız daha doğrusu iyi bir dil kursu yok. İmkanınız el veriyorsa özel ders alın derim ben. Ali Hoca (Ali Çakır) iyi bir Almanca öğretmenidir. Aynı zamanda benim de öğretmenimdir. Düşünürseniz, şu sayfaya bakabilirsiniz.

https://www.egitimgazetesi.net/malat...almanca-kursu/

Malatya'da iyi bir kurs gerçekten yok. Bu anlamda hele de Almanca kurs olarak hiç bir kursu tavsiye edemem.

Bu aralar Malatya'da Alman olduğunu söyleyen ve konuşarak Almanca öğrettiğini iddia eden birileri var. Sanki sadece konuşma yetiyormuş gibi. Öncelikle iyi bir kurs ya da özel ders için ciddi bir sisteme, öğrenci takibine, iletişime, ödevlendirmeye ihtiyaç var.

Şunu rahatlıkla söyleyeyim. Ben bu kadar profesyonel çalışan başka bir hoca görmedim. Ali Hocayı internet sayesinde buldum, kendi evimde ders alıyorum. Ağustos ayında 20 saat ders aldım ve 1.400 lira ücret ödedim. Eylül ve ekim aylarında da 20'şer saat ders alacağım.

Haftada dört saat ders alıyorum ve haftalık sanki on saat ders almış gibi hissediyorum. Kurslara boşa para vermeyin bence. Hocamız sağolsun dinleme, okuma, yazma ve konuşmaya yönelik dersler yapıyor. Kesinlikle öğrendiğinizi hissediyorsunuz. Her dersten sonra derste çalıştığımız konulara yönelik yeteri kadar alıştırma veriyor. Whatsapp aracılığıyla da her türlü yardımı yapıyor. Whatsapp'tan dinleme etkinlikleri gönderiyor. Her daim destekliyor. Aldığı parayı da sonuna kadar hak ediyor. Buradan da yazmak ve belirtmek istedim bunları.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu görüntüleyen 1 üye bulunmaktadır. (0 Kayıtlı Üye 1 Misafir)

Bu Konu için Etiketler