Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Almnca Proje ödevi ((Çevirisi )))

Lightbulb Almanca Proje ödevi ((Çevirisi )))

Arkadaslar bunu cevirebilir misiniz???

AİLEM
    üç kardes,anne ve babadan olusan bir aile bizimkisi.
    En küçüğün adı Nisa,altı yasında anaokuluna gidiyor.
    Ortancanın adı Gamze,o da dokuz yasında 3.sınıfa gidiyor.
    Annem ev hanımı ,32 yasında adı Emine.
    Babamda çarşı da esnaf yıllardır.
    40 yasında Adı Ferruf.

Nisa evin nesesidir konusmasıyla , oyunlaruyla ve yemesiyle.
    Doymak bilmiyor bir türlü.
    Kıvırcık,tombik bir cocuk.Bana benziyor biraz huylarını benden almıs.
    iyi anlasırım onunla ama aynı sey ortanca için gecerli değil.
    onunla da cok zıtız anlasamayız.
    Benim ak dediğime o kara der.Aklı fikri oyunda.Biz zorlamasak derslere bakacagı yok.

Bende ablalarıyım.Liseye gidiyorum.Onlardan yasca cok büyügüm.O yuzden fazla ugrasmıyorum.
    Müzik dinlemeyi çok severim ben.Bir de kitap okumayı.Odamda kendi halimdeyimdir hep.
    Annem durmamdan pastalar yapar bize.O yüzden kiloloyuz.İyi besler bizi.
    Her işimize kosar annem.Her hafta mutlaka gezmeye gider.Süslüdür,birlikte kafve içmeyi çok severiz annemle.
    Babam da bizim için çalışır durur.Bize zarar gelmesini hiç istemez.Türk sanat müziğini çok sever benim gibi.Gazete okumayı ve haber izlemek en büyük keyiflerinden biri ve bizimle yani aillesyle vakit gecirmeyi de cok sever.

Birbirimize baglı bir aileyiz.Kısacası ne kadar da anlasamasakta her konuda kopmayız
    birbirimizden.Zincirin halkaları gibiyiz
    Her ailede böyle olmalı bence...
    Konu Serhat Calis tarafından (13.04.12 Saat 00:14 ) değiştirilmiştir.

2. Dilkolik Yabancı Dil Portalını Facebook'tan takip edin

cevap

madem almanca öğretmenisiniz sizde çevirebilirsiniz ?

proje ödevi çevirisi

Alıntı MTTB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    madem almanca öğretmenisiniz sizde çevirebilirsiniz ?

Sanırım rütbelerin kullanımıyla alakalı bir cevap.

Çeviriye gelince uzun bir çeviri ben hafta sonu ilgilenmeye çalışırım. Ama siz bir öne çalışma yapsanız iyi olur.

Meine Familie
    Meine Familie entsteht aus dem Vater, der Mutter und drei Geschwister. Meine kleinest Schwester ist Nisa, sie ist sechs Jahre alt, sie besucht den Kindergarten. Meine mittlere Schwester heisst Gamze, sie ist jedoch neun Jahre alt, sie besucht dritte Klasse. Meine Mutter ist Hausfrau, sie ist zweiunddreissig Jahre alt, sie heisst Emine. Mein Vater ist jedoch Kleinhändler auf der Geschäftsstrasse. Er ist vierzig Jahre alt, Er heisst Ferruf.

Nisa ist eine Fröchlichkeit mit der Rede, der Spiele und dem Essen für unser Haus. Sie wird nicht irgendwie satt. Sie ist ein lockige, volle Kind. Sie ähnelt mir, ihre Veranlagung ist gleich mit mir. Ich lebe gut mit ihr in Eintracht, aber es kann keine Rede von dieser Situation für meine mittlere Scwester. Wir sind auch dagegen mit ihr. Wir leben nicht in Eintracht. Sie heisst schwarz, was ich heisse weiß. Sie will immer spielen, Wenn wir nicht zwingen, arbeitet sie nicht für den Unterricht.

Ich bin ihre ältere Schwester. Ich besuche das Gymnasium. Ich bin sehr alt von ihnen. Deshalb kämpfe ich nicht sehr. Ich höre gerne Musik und lese Bücher. Ich bin selbstständig im Algemeinen in meinem Zimmer. Meine Mutter macht immer Kuchen, deshalb sind wir mit Übergewicht. Sie ernährt uns gut. Meine Mutter macht unere alle Arbeit. Sie geht unbedingt jede Woche spazieren. Sie ist geschmückt. Wir trinken gerne Kaffee mit meiner Mutter zusammen.

Mein Vater arbeitet auch für uns. Er will nie, ein Schaden für uns zu erleiden. Er hört gerne turkisch Kunst Musik wie ich. Lesen Zeitungen und sehen Nachrichen berauscht ihn. Er verbringt auch gerne Zeit mit uns, das heisst, mit sener Familie.

Wir sind treu zu einander. Kurz und gut, wenn wir selbst über alle Thema im gleichen Gedanke nicht sind, sind wir treu zu einander. Wir sind wie der Ring einer Kette. Ich glaube, alle Familie muss so sein.

cok tesekkürler===DeutschLehrer====

rica ederim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu görüntüleyen 1 üye bulunmaktadır. (0 Kayıtlı Üye 1 Misafir)