Dilkolik - Yabancı Dil Portalı - Yabancı Dil Forumu -
$ DOLAR → Alış: 3,82 / Satış: 3,84
€ EURO → Alış: 4,51 / Satış: 4,53

Dilkolik Yenilendi

Dilkolik Yenilendi
  • 10.07.2017
  • 515 kez okundu

Türkiye’nin lider yabancı dil portalı olan Dilkolik yenilendi!

29 Temmuz 2009 yılında yayın hayatına başlayan Dilkolik, 29 Temmuz 2017 tarihinde 8. yılını dolduracak.

Başladığı günden beri sürekli gelişen, büyüyen ve yenilenen Dilkolik şuanda Türkiye’nin lider yabancı dil platformu ve önde gelen eğitim sitelerinden biridir.

Dilkolik, 2009 yılında ücretsiz bir alan adı ve ücretsiz bir sunucu üzerinden yayın hayatına başlamıştır. Büyük bir talep olması nedeni ile hızla büyüyen site 2010 yılının ocak ayında önce www.dilkolik.org alan adını almış ve 2011 yılının Eylül ayında ise ücretli bir sunucuya geçiş yapmıştır. Ancak bu geçiş sonrasında site için kullanılan yazılım da değiştiği için bütün veriler kaybolmuş ve site yeniden oluşturulmuştur. O tarihten itibaren kesintisiz olarak yayın hayatına devam etmektedir.

Dilkolik, kurulduğu günden beri forum sitesi tarzında hizmet vermekteydi. Ancak, 2017 yılının Temmuz ayı itibariyle gelişen teknolojiye ayak uydurmak için anasayfasını yeniledi ve anasayfası portal tarzı bir görünüm kazandı. Şimdi Dilkolik hem portal hem de forum olarak siz değerli ziyaretçilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Planlarımız

Dilkolik yabancı dil öğretmenleri tarafından yönetilen alanında uzman bir web sayfasıdır. Bundan sonraki süreçte amacımız sizlere hem yabancı dil alanında hem de eğitim alanında en doğru ve en hızlı haberleri ulaştırmak olacaktır. Sitemizde eğitim ve yabancı dil adına her türlü haber, makale ve köşe yazısına ulaşabileceksiniz.

Bir yandan yabancı dil ile ilgili güzel videolar izlerken bir yandan da ilginizi çekebilecek resim galerilerine göz atabilirsiniz.

Anasayfaya yakın bir zamanda çeşitli dillerde ders videoları, öğretmen ve öğrenciler için dökümanlar, sözlükler eklenecektir.

YDS, YÖKDİL, LYS-5 gibi yabancı dil sınavlarına hazırlananlar bir çok dökümana hem anasayfadan hem de forumdan ulaşabilecektir.

Sitenin gerek anasayfası gerekse forum sayfası olsun daha çok mobil uyumlu hale getirmek için çalışacağız.

Biz uzman ve profesyonel bir ekibiz.

Saygılarımızla…

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ